Úspešná 24hodinovka

Aj tento rok sme sa zapojili do 24 hodinovky na Dobrej krajine. Vďaka vaším aj naším darom sa nám podarilo vyzbierať spolu 1.694,69€. Na projekt vzdelávania sme tak získali okrem tejto krásnej sumy ešte aj 200€ prémiu za druhý najviac podporený projekt.

Najväčšie úsilie vynaložil Vlado Špánik, pretože on bol ten, kto veril, že to dáme a usilovne avizoval a pripomínal. Ondrík vraví, že to preto, lebo Vladko nie je bežný dôchodca, ktorý by s vyloženými nohami bafkal fajku. Teda, neviem, či Ondro nepodlieha stereotypom, ale je fajn, že v ten správny deň bol Vlado aktívny, až rádioaktívny. Niekomu bolo treba pripomínať, niekomu nie. Vďaka však patrí úplne všetkým známym aj neznámym darcom, ktorí poslali peniažky a pomôžu nám tak realizovať ďalšie aktivity.

Vaša podpora, dôvera Pontisu a poďakovanie predsedu nás zaväzujú k tomu, aby sme všetky peniaze minuli efektívne, transparentne a k prospechu tejto – veríme, že dobrej krajiny.

A aby ste videli, ako to vyzeralo ráno po akcii u aktívneho dôchodcu, pripájame foto pracoviska, ktoré vás vytiahlo k tomu fantastickému výkonu 🙂

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *