Označené ako: 

Ukázať 1 vlákno odpovedí
  • Autor
    Príspevky
    • #5196
      ZOMOS
      Keymaster

      Tu môžete diskutovať o téme Hlavný kontrolór, radi Vám odpovieme.

    • #5447
      peterK
      Účastník (Participant)

      Dobrý deň, absolvoval som ZOMOS elearning. Zaujala ma informácia, kedy možno odvolať hlavného kontrolóra obce:
      Podľa zákona 369/1990 Zb. §18a ods. 9-c: uvedie nepravdivý údaj v čestnom vyhlásení podávanom podľa § 18 ods. 1 alebo v údajoch o svojich majetkových pomeroch.
      – Aké a komu predkladá kontrolór čestné prehlásenie podľa § 18 ods. 1? Aký zákon sa mysli pri § 18 ods. 1, keď že v zákone 369/1990 som nenašiel zmienku o čestnom prehlásení.
      – Komu, kedy, v akom rozsahu predkladá údaje o majetkových pomeroch?
      Ďakujem.

Ukázať 1 vlákno odpovedí
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.